Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

 • Mangové pyré - Sweetbird smoothie 1lMangové pyré - Sweetbird smoothie 1l

  Mangové pyré – Sweetbird smoothie 1l

  16,50 

  Mangové pyré je ideálny základ pre sviežu letnú mangovú limonádu. Vyrobené z reálnych máng ako zložka do miešaných alko i nealko nápojov, na ochutenie frappé a milkšejkov, ľadovej drene a iné rozmanité použitie. Vhodné aj do horúcich nápojov ako mangová horúca limonáda.

 • Jahodové pyré - Sweetbird smoothie 1lJahodové pyré - Sweetbird smoothie 1l

  Jahodové pyré – Sweetbird smoothie 1l

  16,50 

  Jahodové pyré  je ideálny základ pre sviežu letnú jahodovú limonádu. Vyrobené z reálnych jahód ako zložka do miešaných alko i nealko nápojov, na ochutenie frappé a milkšejkov, ľadovej drene a iné rozmanité použitie. Vhodné aj do horúcich nápojov ako jahodová horúca limonáda.

   

   

 • Citrónové pyré - Sweetbird smoothie 1lCitrónové pyré - Sweetbird smoothie 1l

  Citrónové pyré – Sweetbird smoothie 1l

  16,50 

  Citrónové pyré  je ideálny základ pre sviežu letnú citrusovú limonádu. Vyrobené z reálnych citrónov ako zložka do miešaných alko i nealko nápojov, na ochutenie frappé a milkšejkov, ľadovej drene a iné rozmanité použitie. Vhodné aj do horúcich nápojov ako citrónovú horúca limonáda.

   

 • Broskyňové pyré - Sweetbird smoothie 1lBroskyňové pyré - Sweetbird smoothie 1l

  Broskyňové pyré – Sweetbird smoothie 1l

  16,50 

  Broskyňové pyré je ideálny základ pre sviežu letnú broskyňovú limonádu. Vyrobené z reálnych broskýň ako zložka do miešaných alko i nealko nápojov, na ochutenie frappé a milkšejkov, ľadovej drene a iné rozmanité použitie. Vhodné aj do horúcich nápojov ako broskyňová horúca limonáda.

  Zloženie: voda, broskyňové pyré 34%, cukor, kyselina citrónová, guaranová guma, pektín, kyselina askorbová, farbivo paprika a kurkumín, prírodné arómy

   

 • Malinové pyré s čiernou ríbezľou - Sweetbird smoothie 1lMalinové pyré s čiernou ríbezľou - Sweetbird smoothie 1l

  Malinové pyré s čiernou ríbezľou – Sweetbird smoothie 1l

  16,50 

  Malinové pyré s čiernou ríbezľou je ideálny základ pre sviežu letnú malinovú limonádu s čiernou ríbezľou. Vyrobené z reálnych malín a ríbezlí ako zložka do miešaných alko i nealko nápojov, na ochutenie frappé a milkšejkov, ľadovej drene a iné rozmanité použitie. Vhodné aj do horúcich nápojov ako malinovú horúca limonáda.