Zobrazených 1–16 z 33 výsledkov

 • Domáci bazovy sirup – Domáci Hostinec 750 ml

  11,90 

  Domáci bazový sirup pripravený z macerátu bazy, varený tradičnou receptúrou bez pridávania štiav, koncentrátov, konzervantov a kyseliny citrónovej. Vyrobený zo skutočnej bazy, vďaka čomu zakúsite chuť prírody v každom pohári. Ideálne na prípravu domácej bázovej limonády.

  Objem: 750ml

 • extra hustý domáci ovocný sirup na prípravu limonády

  Domáci brusnicový sirup – Domáci Hostinec 750 ml

  11,90 

  Extrahustý ovocný domáci brusnicový sirup je výnimočný tým, že obsahuje kúsky brusníc. Ideálne na prípravu domácej brusnicovej limonády.

  Domáci brusnicový sirup je varený tradičnou receptúrou bez pridávania štiav, koncentrátov, konzervantov a kyseliny citrónovej. Vyrobený zo skutočnej brusnice, vďaka čomu zakúsite chuť prírody v každom pohári.

  Objem: 750ml

 • Domáci citrónový sirup s limetkou – Domáci Hostinec 750 ml

  11,90 

  Extrahustý ovocný citrónový sirup s limetkou je výnimočný tým, že obsahuje kúsky citrónu a limetky. Ideálne na prípravu domácej citrónovej limonády s limetkou.

  Domáci citrónový sirup s limetkou je varený tradičnou receptúrou bez pridávania štiav, koncentrátov, konzervantov a kyseliny citrónovej. Vyrobený zo skutočného citrónu a limetky, vďaka čomu zakúsite chuť prírody v každom pohári.

  Objem: 750ml

 • Domáci egrešový sirup s rebarborou – Domáci Hostinec 750 ml

  11,90 

  Extrahustý ovocný egrešový sirup s rebarborou je výnimočný tým, že obsahuje kúsky egreša a rebarbory. Ideálne na prípravu domácej egrešovej limonády s rebarborou.

  Domáci egrešový sirup s rebarborou je varený tradičnou receptúrou bez pridávania štiav, koncentrátov, konzervantov a kyseliny citrónovej. Vyrobený zo skutočného egreša a rebarbory, vďaka čomu zakúsite chuť prírody v každom pohári.

  Objem: 750ml

 • Domáci jahodový sirup – Domáci Hostinec 750 ml

  11,90 

  Extrahustý ovocný jahodový sirup je výnimočný tým, že obsahuje kúsky jahôd. Ideálne na prípravu domácej jahodovej limonády.

  Domáci jahodový sirup je varený tradičnou receptúrou bez pridávania štiav, koncentrátov, konzervantov a kyseliny citrónovej. Vyrobený zo skutočnej jahody, vďaka čomu zakúsite chuť prírody v každom pohári.

  Objem: 750ml

 • domáci lipový sirup – Domáci Hostinec 750 ml

  11,90 

  Domáci lipový sirup pripravený z macerátu lipy, varený tradičnou receptúrou bez pridávania štiav, koncentrátov, konzervantov a kyseliny citrónovej. Vyrobený zo skutočnej lipy, vďaka čomu zakúsite chuť prírody v každom pohári. Ideálne na prípravu domácej lipovej limonády.

  Objem: 750ml

 • Domáci levanduľový sirup – Domáci Hostinec 750 ml

  11,90 

  Domáci levanduľový sirup pripravený z macerátu levandule, varený tradičnou receptúrou bez pridávania štiav, koncentrátov, konzervantov a kyseliny citrónovej. Vyrobený zo skutočnej levandule, vďaka čomu zakúsite chuť prírody v každom pohári. Ideálne na prípravu domácej levanduľovej limonády.

  Objem: 750ml

 • Domáci malinový sirup – Domáci Hostinec 750 ml

  11,90 

  Extrahustý malinový sirup je výnimočný tým, že obsahuje kúsky malín. Ideálne na prípravu domácej malinovej limonády.

  Domáci malinový sirup je varený tradičnou receptúrou bez pridávania štiav, koncentrátov, konzervantov a kyseliny citrónovej. Vyrobený zo skutočných malín, vďaka čomu zakúsite chuť prírody v každom pohári.

  Objem: 750ml

 • Domáci mätový sirup – Domáci Hostinec 750 ml

  11,90 

  Domáci mätový sirup pripravený z macerátu mäty, varený tradičnou receptúrou bez pridávania štiav, koncentrátov, konzervantov a kyseliny citrónovej. Vyrobený zo skutočnej mäty, vďaka čomu zakúsite chuť prírody v každom pohári. Ideálne na prípravu domácej mätovej limonády.

  Objem: 750ml

 • Domáci rakytníkový sirup – Domáci Hostinec 750 ml

  11,90 

  Extrahustý ovocný rakytníkový sirup je výnimočný tým, že obsahuje kúsky rakytníka. Ideálne na prípravu domácej rakytníkovej limonády.

  Domáci rakytníkový sirup je varený tradičnou receptúrou bez pridávania štiav, koncentrátov, konzervantov a kyseliny citrónovej. Vyrobený zo skutočného rakytníka, vďaka čomu zakúsite chuť prírody v každom pohári.

  Objem: 750ml

 • Domáci zázvorový sirup – Domáci Hostinec 750 ml

  11,90 

  Extrahustý ovocný zázvorový sirup je výnimočný tým, že obsahuje kúsky zázvoru. Ideálne na prípravu domácej zázvorovej limonády.

  Domáci zázvorový sirup je varený tradičnou receptúrou bez pridávania štiav, koncentrátov, konzervantov a kyseliny citrónovej.
  Vyrobený zo skutočného zázvoru, vďaka čomu zakúsite chuť prírody v každom pohári.

  Objem: 750ml

 • Sirup ľadový čaj zelený – melón – Sweetbird ice tea sirup 1l

  19,20 

  Sirup ľadový čaj zelený – vodný melón s extraktom melónu  a pravého zeleného čaju vytvára tropickú chuť, ktorá nielen uhasí smäd, ale aj ulahodí vašim chuťovým pohárikom. Sirup ľadový čaj  zelený – vodný melón je ideálny na prípravu osviežujúceho ľadového čaju.

 • Sirup ľadový čaj čierny Jasmín – Sweetbird ľadový čaj sirup 1l

  19,20 

  Sirup ľadový čaj čierny Jasmín s limetkovou šťavou, extrakt jasmínu a pravého čierného čaju vytvára tropickú chuť, ktorá nielen uhasí smäd, ale aj ulahodí vašim chuťovým pohárikom. Sirup ľadový čaj čierny Jasmín  je ideálny na prípravu osviežujúceho ľadového čaju.

 • Sirup ľadový čaj malina – Sweetbird sirup 1l

  19,20 

  Sirup ľadový čaj malina s  extraktom pravého čaju vytvára lahodnú chuť, ktorá nielen uhasí smäd, ale aj ulahodí vašim chuťovým pohárikom. Sirup ľadový čaj  malina je ideálny na prípravu osviežujúceho ľadového čaju. vyrobené z realného extraktu Jedna fľaša obsahuje 44 porcií na 400ml bez umelých farbív bez GMO Registrované vo Vegan Society Objem: 1l  …

 • Mätový sirup – sweetbird baristický sirup 1l

  16,20 

  Zloženie: cukor, voda, prírodná mätová aróma, kyselina citrónová

 • Orieškový sirup – sweetbird baristický sirup 1l

  16,20 

  Orieškový sirup pre použitie do ochutených káv,  čokolád, miešaných nápojov a podobne. Veľkou výhodou je hustota, ktorá umožňuje väčšiu výťažnosť a aromatická vôňa, ktorá výrazne obohatí prvé pocity z nápoja. Orieškový sirup je výnimočný svojou koncentráciou, na dokonale orieškovú chuť vášho latté stačí použiť iba 15ml.